Drzwi PVC

Zadaniem drzwi jest strzec ogniska domowego. Jednakże są one także wizytówką domu, dlatego poza walorami użytkowymi bardzo ważny jest ich wygląd oraz estetyka wykonania.

W ofercie posiadamy wiele modeli, które dają możliwość doboru wzoru do charakteru każdego budynku. System profili drzwiowych jest idealny dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis ani pod względem estetycznym, ani pod względem technicznym. Drzwi dostępne są w takich samych odcieniach oklein drewnopodobnych, jakie zostały użyte w przypadku okien. Dzięki temu dużo łatwiejszy staje się wybór stolarki otworowej budynku. Drzwi wykonane z profili PCV są łatwe w utrzymaniu i nie wymagają malowania.
 
Na standardowe wyposażenie składają się zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, próg aluminiowy oraz 3-punktowa zasuwnica z dodatkową wkładką, co zdecydowanie poprawia właściwości antywłamaniowe drzwi..
Niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie. Specjalnie ukształtowane stopy progu umożliwiają łaczenie z systemowymi profilami dodatkowymi, takimi jak np. poszerzenia. Szeroki okapnik aluminiowy odprowadza spływ wody na zewnątrz

 

Nasza firma produkuje drzwi na profilach :

                                                                                                            

 

Dostępne Wypełnienia PVC :

                          

Basic Line (PVC)                    Economic (PCV)

 

 

 

 

 

                     

 

                               

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        Przykładowe realizacje :