Napędy elektryczne

EVY - jeden inteligentny napąd - zawiera wszystkie najbardziej znane rozwiązania technologiczne. Umożliwia bezprzewodowe (radiowe) sterowanie osłonami oraz ustawienie pozycji ulubionej (trzeciej pozycji rolety, tak aby zatrzymywała sie na dowolnej, dogodnej dla nas wysokości). Funkcja detekcji przeszkód, dzięki której napęd zatrzyma się w chwili gdy czujnik poczuje opór, zapewnia bezpieczeństwo oraz zapobiega uszkodzeniu rolety.

Napęd YOODA 35BD, 45BD

Seria "BD" to bezpieczne napędy nowej generacji wyposażone w układ przeciążeniowy, pozwalający na detekcję przeszkód. Funkcja podwójnej ochrony powoduje, że jeśli opuszczająca się roleta napotka jakąś przeszkodę lub zimą roleta przymarznie do parapetu, silnik wyczuwając opór, zatrzymuje się, aby nie spowodować uszkodzeń. 

 

Napęd YOODA 45M, 55M, 64M, 92M

Napęd ten ma zastosowanie przy bramach garażowych, w warsztatach samochodowych i pomieszczeniach przemysłowych. Nie trzeba juz siłować się z ręcznym otwieraniem lub zamykaniem bramy, gdyż napęd umożliwia te czynności po naciśnięciu jednego przycisku. Pozwala także na awaryjne otwieranie bramy za pomocą korby w przypadku, gdy np. zabraknie prądu.

 

Napęd YOODA 45S

Cichy, szybki i niezawodny napęd umożliwiający sterowanie roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi poprzez naciśnięcie tylko jednego przycisku. Jedno kliknięcie i roleta się sama otwiera lub zamyka. Pozwala na manualne ustawienia dolnego i górnego limitu, zapobiegającego nadmiernemu zwinięciu rolety.

 

Napęd YOODA 45RM, 55RM, 59RM

Automatycznie otwierana brama garażowa stanowi uzupełnienie nowoczesnego domu. Napędy do bram rolowanych, wyposażone w odbiorniki radiowe, umożliwiają zaprogramowanie do nich nawet 20 bezprzewodowych pilotów. Wraz z pilotem breloczkiem stanowi doskonale zgrany zestaw. Pozwala także na awaryjne otwieranie bramy za pomocą korby np. w przypadku, gdy zabraknie prądu.

 

Napęd YOODA 35Q, 45Q

Nowa seria napędów o średnicy 35 i 45 mm to bardzo ciche urządzenia z przypisaną im literą Q (quiet). Posiadają możliwość manualnego ustawiania pozycji krańcowych. Dzięki mechanizmowi wyciszającemu nadają się idealnie do stosowania w pomieszczeniach z roletami wewnętrznymi i ekranami projekcyjnymi - ich praca nigdy nie przeszkodzi w pracy, jak też nie obudzi.

 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

wróć