Piloty

Pilot-breloczek to funkcjonalne i wyjątkowo poręczne rozwiązanie. Możesz zabrać go ze sobą wszędzie: do samochodu, kieszeni czy torebki. Breloczki mają możliwość sterowania do 4 urządzeń naraz niezależnie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno do kontroli rolet, jak i bram garażowych czy przemysłowych. Przesuwana osłona zapobiegnie przypadkowemu wciśnięciu przycisków.

Seria BRAVA

Pilot-breloczek to funkcjonalne i wyjątkowo poręczne rozwiązanie. Breloczek możesz zabrać ze sobą wszędzie: do samochodu, kieszeni czy torebki. Doskonale sprawdzi się zarówno do kontroli bramy garażowej, jak i rolet. 

Nowe modele pilotów MAGNETIC w wersji Deluxe to świetny design i wysoka funkcjonalność. Dwa nadajniki przenośne – wersja jednokanałowa (Magnetic_Deluxe_1R) i piętnastokanałowa(Magnetic_Deluxe_15R) – dają możliwość zautomatyzowania wielu napędów jednocześnie i kontroli ich przy użyciu jednego przycisku. 

Seria ARTISTIC

Awangardowy design, komfort użytkowania oraz estetyka w jednym. Piloty dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych, w wersji 1, 5 lub 15-kanałowej, wzbogaconej w wyświetlacz LCD. Dodatkowo funkcja zegara automatycznego pozwoli Ci zaplanować rytm dnia, codziennie otwierając i zamykając rolety o tej samej porze. Dzięki funkcji łączenia rolet w grupy, masz możliwość stworzenia złożonego systemu dostępnego pod jednym przyciskiem.

 

Prostota i funkcjonalność oraz piękno w swojej surowości. Duże przyciski i wyraźny wyświetlacz to charakterystyczne cechy tego modelu pilota. Poza nadajnikiem zestaw zawiera innowacyjny uchwyt magnetyczny przymocowywany do ściany, który powoduje, że wystarczy zbliżyć pilot, a on sam ułoży się w oczekiwany sposób, dzięki czemu możemy momentalnie odłożyć go na miejsce. 

momentalnie odłożyć go na miejsce.

Dostępne w wersjach 1 i 15-kanałowej, z wyświetlaczem LCD lub podświetleniem.

 

Seria MELODY

Nowoczesny design, przypominający klasycznego iPoda. Wbudowany w pilot zegar automatyczny, pozwala na 3 tryby pracy: manualny (sterowanie ręczne), automatyczny (sterowanie automatycznie w oparciu o zaprogramowane pory dnia, a w międzyczasie sterowanie ręczne) oraz losowy (tylko sterowanie automatyczne, bez możliwości sterowania ręcznego).

 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

wróć