Rolety adaptacyjne OWAL

Rodzina rolet adaptacyjnych, w skład których wchodzą także systemy OWAL przeznaczona jest głównie do stosowania w istniejących budynkach. W każdym z systemów roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub montowana w ościeży. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku. Zastosowanie pracującego neizależnie od rolety systemu moskito zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami, przy jednoczesncym zachowaniu dostępu światła i powietrza.

Profile roletowe to przede wszystkim profile wypełnione pianką, wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej posiadające dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PU/PA. Powłoka ta chcarakteryzuje sie podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Dzięki piance wypełniajace, profile odznaczają się dobrą izolacyjnością termiczną i dźwiękową. 

Również skrzynki w systemach OWAL wykonane są z wysokogatunkowej blachy aluminiowej. Blacha ta posiada dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PU/PA.  

         

PA 39 profil roletowy      PA 45 profil roletowy       PA 52 profil roletowy

 

 

 

 

  

 

      

 

 

        

wróć