Roloski materiałowe

 

Roletka materiałowa system FI19

Dostępny w 2 kolorach: białym i brązowym. Jest to najmniejszy i najtańszy system przeznaczony do montażu na skrzydle okiennym. Możliwość montowania bezpośrednio do ramy bądź też na specjalnych wieszakach na skrzydle (bez przewiercania ramy). Wykończenie poprzez obszycie, obciążnikiem mini lub max. System napędzany mechanizmem łańcuszkowym z automatyczną blokadą pozycji.

 

Roletka materiałowa system FI25

Dostępny w 4 kolorach: biały, beżowy, szary i zółty. Najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny przeznaczony do montażu na ścianie, we wnęce okiennej lub na suficie a także do skrzydła okiennego. Wykończenie poprzez obszycie, obciążnikiem mini lub max. System napędzany mechanizmem łańcuszkowym z automatyczną blokadą pozycji.  

 

Roletka materiałowa system FI32

Dostępny w 4 kolorach: biały, beżowy, szary i zółty. Zastosowanie aluminiowej rury nawojowej o średnicy 32mm pozwala wykonać roletkę o dużych wimiarach. System przeznaczony do montażu na ścianie, we wnęce okiennej lub na suficie. Wykończenie poprzez obszycie, obciążnikiem mini lub max. System napędzany mechanizmem łańcuszkowym z automatyczną blokadą pozycji.

 

Roletka materiałowa system UNI

Dostępny w 6 kolorach: biały, brązowy oraz okleinowanym: wiśnia, dąb, złoty dąb, mahoń. Najbardziej uniwersalny system do montażu na skrzydle okiennym. Zastosowanie okleinowanych elementów pozwoli zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Montowany na wkręty bądź z zastosowaniem specjalnej listwy na taśmę samoprzylepną.  System napędzany                                 mechanizmem łańcuszkowym z automatyczną blokadą pozycji.                                  Wykończony listwą obciążającą mini.

 

Roletka materiałowa system B9

Dostępny w kolorze białym. Cechuje go atrakcyjna cena i wyjątkowo prosty montaż. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych dwustronnych taśm samoprzylepnych roletkę przykleja się do skrzydła unikając w ten spsób przewiercania skrzydła. Zastosowane w systemie prowadnice powodują przyleganie materiału do okna nawet przy uchylonym skrzydle. System napędzany                                   mechanizmem łańcuszkowym z automatyczną blokadą pozycji.                            Wykończony listwą obciążającą mini.

 

Roletka materiałowa system B7

Dostępny w 3 kolorach: biały, brązowy i stalowy. Luksusowa wersja systemu B9 wykonana z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo. Zasadnicza różnicą pomiędzy systemem B9 a B7 jest możliwość zastosowania mechanizmu sprężynowego. Dzięki specjalnej wyprofilowanym prowadnicom roletę B7 mechanizmem sprężynowym można zatrzymać na oknie w dowolnym miejscu.

 

 

 

 

 

Roletka materiałowa system 19 Dzień-Noc


Dostępny w 2 kolorach: białym i brązowym. Jest to najmniejszy i najtańszy system przeznaczony do montażu na skrzydle okiennym. Możliwość montowania bezpośrednio do ramy bądź też na specjalnych wieszakach na skrzydle (bez przewiercania ramy). System napędzany mechanizmem łańcuszkowym z automatyczną blokadą pozycji.

 

 

 

 

 

Roletka materiałowa system UNI Dzień-Noc

 

Dostępny w 6 kolorach: biały, brązowy oraz okleinowanym: wiśnia, dąb, złoty dąb, mahoń. Najbardziej uniwersalny system do montażu na skrzydle okiennym. Zastosowanie okleinowanych elementów pozwoli zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Montowany na wkręty bądź z zastosowaniem specjalnej listwy na taśmę samoprzylepną.  System napędzany mechanizmem łańcuszkowym z automatyczną blokadą pozycji. 

 

 

 

 

 

 

Roletka materiałowa system B7 Dzień-Noc

 

System BAMAR-7 to nasza odpowiedź na potrzeby klientów Dostępny w 2 kolorach: biały, brązowy. Aluminiowa kaseta i prowadnice w połączeniu z wysokiej jakości tkaniną to bardzo estetyczna osłona okienna w przystępnej cenie 

 

 

 

 

                                                                         

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wróć