O firmie

Firma Lamgi jest jednym z głównych producentów stolarki PVC i systemów osłonowych. Naszym klientom oferujemy bardzo duży asortyment w najwyższej jakości. Nasza firma powstała w 1986r i przez ten czas swojej działalności stała się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki PVC. Jesteśmy jedyną firmą w wojewóctwie lubuskim produkującą tak wielki asortyment.

Nasze produkty kierujemy do różnych odbiorców – od klientów indywidualnych jak i hurtowników. Klienci znajdą u nas zarówno klasyczne, jak i nowoczesne formy technologiczne

         

Bezpłatny pomiary

Firma Lamgi dokonuje pomiarów stolarki pvc i systemów osłonowych nasze 33 letnie doświadczenie pozwala profesjonalnie doradzic klientowi w inwestycji.

 

Usługi transportowe

Firma lamgi dysponuje własną flotą logistyczną. Posiadamy 10 samochodów dostawczych które są do Państwa dyspozycji. Nasza firma nie ogranicza się tylko do granic naszego Państwa. Prężnie funkcjonujemy zagranicą. Naszymi klientami są odbiorcy w Niemczech, Holandii i Belgii. W naszej firmie istnieje możliwość wysyłki całego asortymentu za pomocą kuriera.

 

 Wyceny

Przygotowanie wyceny na poszczególny asortyment może potrwać do 48 godzin. Zapytania o wyceny należy wysyłąć na adres sklep@lamgi.pl

 

Usługi serwisowe

Nasza firma jako producent posiada bardzo wielki asortyment części zamiennych. Dzięki naszym dostawcą takim jak:

                       

Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. 

 

 

 

 

 

    

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza flota logistyczna:

Przykładowe realizacje :