Rolety Zewnętrzne

Rodzaje rolet w ofercie firmy Lamgi:

To skuteczna ochrona przed utratą ciepła i uciążliwym hałasem, zabezpieczenie przed włamaniem, napęd ręczny lub elektryczny, bogaty wybór kolorystyczny dopasowany do fasady budynku, bogate wyposażenie dodatkowe.

Rolety zewnętrzne, stosowane w celu: zabezpieczenia wnętrz przed wandalizmem i włamaniem, bardzo dobrze chronią wnętrza przed nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. Nowoczesne rolety zewnętrzne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią również bardzo dobrą izolację akustyczną, termiczną, przyczyniają się do oszczędności w zużyciu energii cieplnej, zabezpieczają otwory okienne i elewację przed zniszczeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi m.in.: przed gradem, deszczem, śniegiem, porywistym wiatrem.

Rolety te montowane są na zewnątrz budynku, na elewacji lub we wnęce okiennej.

Do obsługi standardowo stosuje się linkę albo pasek, ale dostępne tez są wersje napędzane przez mechanizmy korbowe, sprężynowe lub elektryczne. W przypadku podnoszenia elektrycznego możemy wykorzystać różne rodzaje sterowania: wyłącznik klawiszowy, kluczykowy, sterowanie radiowe, grupowe, itp. Do produkcji stosuje się elementy wykonane z wysokogatunkowego aluminium

System zaokrąglonych skrzynek doskonale nadaje się do obiektów o najwyższych architektonicznych wymaganiach. Zastosowano tu niezawodna i niewymagająca konserwacji technikę rolet połączoną z elegancka i nowoczesna forma zaokrąglonych skrzynek. Dzięki temu, każdy architekt i właściciel może nadać fasadom budynku indywidualny wygląd.

Estetyczny wygląd z możliwością obustronnej zabudowy pozwala z powodzeniem na dostosowanie się do wymagań współczesnej architektury. Dzięki szerokiej gamie kolorów oraz różnym wielkościom i sposobom dojścia do skrzynek, jest możliwość zamontowania perfekcyjnie funkcjonujących rolet bezpośrednio na ramie okiennej lub drzwiowej. 

Dodatki do rolet zewnętrznych: