PIĘKNE I TRWAŁE BRAMY GARAŻOWE

Nowoczesne bramy garażowe stanowią idealne dopełnienie Twojej elewacji. Warto zadbać aby prezentowały się estetycznie ale i były wygodne w użytkowaniu. Pierwszą decyzją jaką musisz podjąć, to wybór rodzaju bramy.
Zobacz co możemy Ci zaoerować.

Z przetłoczeniem wysokim

Tłoczenie szerokie to wzór, który sprawdzi się zarówno w domach o klasycznym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.

Panele garażowe o przetłoczeniu wysokim oferujemy w strukturze smooth lub woodgrain

Tłoczenie niskie jest popularnym wzorem, pasującym do domów w rozmaitych stylach. Jednym z atutów tego tłoczenia jest atrakcyjny ceny

Panele garażowe o przetłoczeniu niskim oferujemy w strukturze woodgrain

Z przetłoczeniem niskim

Bez przetłoczeń

Elegancka i prosta forma, dobrze komponująca się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Panele garażowe bez przetłoczeń oferujemy w strukturze smooth

BRAMY BGR/SK

Brama garażowa zwijana w skrzynce typu SK charakteryzuje się pokrywą rewizyjną ściętą pod kątem 45°, o prostej budowie, umożliwiającą łatwy dostęp do pancerza i napędu bramy. Jest to najbardziej popularny system na rynku. Brama może zostać zamontowana na elewacji stanowiąc element dekoracyjny, we wnęce lub też wewnątrz budynku. 

 

Brama garażowa zwijana na konsoli typu KNB charakteryzuje się brakiem zastosowania skrzynki jako obudowy zabezpieczającej. Prosta budowa umożliwia swobodny dostęp do pancerza i napędu bramy. Jest to system bram do montażu od wewnątrz pomieszczenia. Zastosowana ruchoma konsola jezdna umożliwia zminimalizowanie tarcia podczas pracy.

 

BRAMY BGR/KNB